Wyleczyć bezsenność poprzez relaksLeki na bezsenność poprzez relaksację były popularne jeszcze zanim człowiek wynalazł ogień. Możemy je prześledzić, z pewnością w przypadku Chin, przez wiele tysięcy lat. Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat byliśmy w stanie potwierdzić skuteczność leczenia bezsenności poprzez relaksację.

Bezsenność sama w sobie jest zgubną przypadłością, niosącą ze sobą nieszczęście i przygnębienie. Wielu cierpiących na bezsenność i inne zaburzenia snu przesiaduje tam noc po nocy, wpatrując się w ciemność, co pięć minut sprawdzając budzik i martwiąc się o wpływ braku snu na ich wydajność w nadchodzącym dniu. Staje się coraz bardziej napięty i coraz trudniej znaleźć relaks.

Jak możemy wykorzystać relaksację, aby wyleczyć bezsenność? Jednym z pierwszych przystanków dla cierpiącego, który chce wyleczyć bezsenność poprzez relaksację lub w jakikolwiek inny sposób, jest gabinet lekarski. To doskonały pomysł, ponieważ badanie fizyczne wykaże, czy istnieje fizyczny powód bezsenności, czy po prostu potrzeba relaksu. Wadą jest to, że jeśli lekarz nie znajdzie fizycznego powodu bezsenności, prawdopodobnie sięgnie po bloczek z receptami.

Wady tutaj są dobrze znane. Niewiarygodnie proste lekarstwo na bezsenność może również powodować uzależnienie, poranne bóle głowy, zmęczenie w ciągu dnia, zmiany osobowości, zaburzenia pamięci, zaburzenia koncentracji, złe osądy, zaburzenia nastroju, aw skrajnych przypadkach nieregularne bicie serca i wysokie ciśnienie krwi. Lista jest długa. Bezpieczniejsze lekarstwo na bezsenność może leżeć w kierunku uczenia się relaksacji, bardziej naturalnego środka.
To jest powód, dla którego firmy farmaceutyczne mogą sobie pozwolić na reklamę na dużą skalę, taką jak reklamy telewizyjne i duże kampanie reklamowe w Internecie. Wiedzą, że jeśli raz cię złapią, złapią cię w pułapkę i będą zarabiać na tobie przez wiele lat. Ich misją jest zaprogramowanie cię. Zawsze, gdy masz problemy ze snem, chcą, abyś pomyślał o ich produktach.
Stosowane w leczeniu bezsenności i wielu innych dolegliwości od tysięcy lat rechniques relaksacyjne stają się coraz bardziej popularne wśród pracowników służby zdrowia głównego nurtu w leczeniu bezsenności. Jako lekarstwo na bezsenność należy regularnie ćwiczyć relaksację, zauważać doświadczanie dźwięków prostych rzeczy w życiu.

Zastanów się, co powoduje Twoją potrzebę relaksu. Kiedy odkryjesz, w jaki sposób wywołujesz stres, możesz poszukać sposobów na relaks i unikanie tych twórców stresu.

Zaplanuj lekarstwo na bezsenność – Musisz wziąć pod uwagę czas swojego relaksu. Powinno być codziennie. Być może weekend lepiej pasuje do wieczornego wyjścia, abyś nie musiał wstawać wcześnie rano do pracy lub w nocy do łazienki.

Spróbuj relaksującej muzyki. Przechowuj swoją ulubioną relaksującą płytę CD w biurze, w samochodzie lub gdziekolwiek będziesz jej najbardziej potrzebować. Na pewno przy łóżku.

Spaceruj chwilę. Jeśli masz co najmniej dziesięć minut wolnego czasu, chodzenie jest jedną z najlepszych technik relaksacyjnych. Mam psa i spacerujemy tak często, jak tylko możemy. Trąbienie ulicami czy leśnymi ścieżkami to doskonały sposób na pozbycie się frustracji, odprężenie, a ostatecznie, gdy jestem lekko zmęczony, mogę dużo bardziej produktywnie myśleć.

Ćwiczenia — Znajdź formę ćwiczeń, która sprawi Ci przyjemność — joga i tai chi są świetne na relaks. Zaplanuj czas na relaks każdego dnia — może to być zaledwie 30 minut dziennie lub godzina poza biurem w porze lunchu.

Wejdź w jogę. Ten rodzaj ćwiczeń kładzie nacisk na relaksację i kontrolę oddechu. Mógł zostać zaprojektowany do leczenia bezsenności poprzez relaksację. Ćwicz to co najmniej dwa razy dziennie, być może po przebudzeniu i przed pójściem spać. To wytrenuje twój nieświadomy umysł, aby mógł szybko wprowadzić cię w oddychanie brzuszne, a tym samym relaks.

Masaż to także świetny sposób na odprężenie organizmu i złagodzenie bezsenności. To świetna zabawa, o ile nie robi tego Twój partner 🙂 Bardzo sprzyja relaksowi.

Od razu złożę ci odważną obietnicę: na zawsze zmienię sposób, w jaki myślisz o śnie.

Wyślij tę stronę do:


Biografia autora
Filip Jubb

Rozwiązanie na bezsenność


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły medycyny alternatywnej

Dlaczego detoks?
Każdego dnia jesteśmy narażeni na toksyny zewnętrzne z naszego środowiska i toksyny wewnętrzne.


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Wyleczyć #bezsenność #poprzez #relaks

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *