Uwolnij PMS za pomocą alternatywnych metod leczeniaAutor: Lee Dobbins

Skurcze, bóle głowy, wahania nastroju – to wszystko jest częścią bycia kobietą i cierpienia z PMS. Regularny cykl menstruacyjny jest oznaką dobrego zdrowia, ale wraz z nim może pojawić się ból, wzdęcia i ponad 100 innych objawów! A ponieważ każda kobieta jest inna, w środowisku medycznym nie ma uzgodnionego przypadku ani leczenia PMS.

Tradycyjni lekarze powiedzą ci, abyś wziął aspirynę i mogą zaproponować pigułki na wodę lub terapię hormonalną, ale alternatywy dla tych form komfortu mogą być bardziej relaksujące i mieć mniej skutków ubocznych.

Akupunktura może złagodzić ból i stres w przypadku każdej dolegliwości, więc warto spróbować na PMS. To samo dotyczy masażu, a masażysta może pokazać ci, jak samodzielnie wykonać masaż dolnej części brzucha, kiedy tylko potrzebujesz złagodzić skurcze. Żaden lek nie jest zaangażowany, a obie te alternatywne terapie są nieinwazyjne. Ponadto pozostawiają cię tak zrelaksowanym, że posiadanie ich może zmienić zły dzień PMS w szczęśliwy.

Istnieje kilka ziół leczniczych, które są używane do przygotowywania herbat i okładów w celu złagodzenia objawów PMS. Należą do nich Kava Kava Chai i żeń-szeń. Aby ponownie przeżyć skurcze, obrzęki i drażliwość, spróbuj Viburnum.

Jeśli masz problemy z opuchniętymi piersiami i skurczami mięśni lub masz tendencję do trądziku PMS, odpowiedź na te objawy może być na twoim podwórku – mniszek lekarski! Jako zielarz polecam odpowiednią kombinację ziół dla twoich indywidualnych objawów.

Wiele osób używa uzdrawiającej energii kryształów, aby zwiększyć przepływ krwi, co zmniejsza ból głowy i napięcie, które można uzyskać przy PMS. Ale jeśli chcesz czegoś bardziej mainstreamowego, możesz spróbować jogi. W rzeczywistości ćwiczenia, aw szczególności joga, to świetny sposób na złagodzenie objawów i zmniejszenie zmęczenia. Powolne ruchy rozciągające i joga o niskim wpływie są bardzo dobre na objawy menstruacyjne.

Jedną z coraz bardziej popularnych metod leczenia PMS jest hipnoza. Hipnoza ma na celu ustalenie przyczyn i warunków objawów, a tym samym holistyczne złagodzenie bólu. W przypadku PMS oznaczałoby to usunięcie pierwotnej przyczyny drażliwości i stresu. Chociaż są one oczywiście spowodowane przez hormony, wahania nastroju w PMS można opanować za pomocą lekkiej hipnozy, która skupia się na nauczeniu pacjenta, że ​​zmiany nastroju są tymczasowe i nie należy brać ich sobie do serca.

Jeśli cierpisz na PMS i nie czujesz, że terapia hormonalna jest bezpieczna, a aspiryna po prostu nie działa, dlaczego nie spróbować jednego z alternatywnych sposobów leczenia? Co masz do stracenia oprócz skurczów, wzdęć, drażliwości i wahań nastroju?


Biografia autora
Lee Dobbins lubi uczyć się i pisać o ziołach, domowych środkach zaradczych i alternatywnych metodach leczenia. Odwiedź stronę www.herbs-home-remedies.com, aby uzyskać więcej informacji na temat alternatywnego leczenia.


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły medycyny alternatywnej


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Uwolnij #PMS #pomocą #alternatywnych #metod #leczenia

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *