Trądzik – wprowadzenie

Bezpłatna zawartość witryny » Zdrowie » Artykuły o urodzie
Autor: Rudy Silva

Trądzik jest najczęstszą chorobą skóry. Ponad 10% Amerykanów w wieku 25-44 ma trądzik. Ponad 85% Amerykanów w wieku 12-25 lat będzie miało trądzik w tym czy innym czasie.

Jeśli zostanie zignorowany, trądzik może ulec zakażeniu, powstać blizny i ospy, które utrwalą się na twarzy. Nie chcę, żeby ci się to przytrafiło, dlatego napisałem serię artykułów o tym, jak usunąć trądzik.

Trądzik jest chorobą
Trądzik to choroba zwana łojotokiem lub łojotokowym zapaleniem skóry. Występuje, gdy gruczoły łojowe pod skórą zostają zanieczyszczone tłustą materią toksyczną, która zawiera m.in.

  • brud
  • martwa skóra
  • nadmiar sebum
  • kwaśne odpady
  • bakteria
  • toksyczna materia

W normalnych warunkach gruczoły łojowe uwalniają olej, który wydostaje się przez pory na powierzchnię skóry. To uwalnianie utrzymuje skórę wilgotną i nawilżoną w celu ochrony przed środowiskiem.

Jeśli pory na twarzy nie są otwarte lub zatkane, tworzy się toksyczny olej, który nie może wydostać się na skórę. Powoduje to wzrost lub pryszcz, który zaczyna się powiększać, gdy bardziej toksyczny olej próbuje dotrzeć do powierzchni skóry.

Jeśli ściany porów pękają pod skórą, białe krwinki wkraczają, aby strawić kolagen wokół porów. Kiedy tak się stanie, będziesz miał blizny na twarzy.

Aby uniknąć blizn, musisz rozpocząć program usuwania trądziku, zanim pojawi się trądzik lub zaraz po pojawieniu się trądziku, aby twoje pryszcze i tylne głowy nie dostały się do punktu, w którym zostały poważnie zainfekowane i pękły.

Usuwanie trądziku
Trądzik to złożony stan, który obejmuje wiele części ciała, mimo że objawia się jedynie wykwitami na twarzy i innych miejscach na skórze. To sygnał, że masz problemy gdzieś głęboko w ciele. Trądzik może być spowodowany toksyczną okrężnicą, złym trawieniem pokarmu, słabą wątrobą i innymi stanami, które powodują, że krew przenosi zbyt dużą toksyczność.

Aby usunąć trądzik, nie zawsze można zrobić jedną rzecz i oczekiwać, że trądzik zniknie. Ale może być możliwe po prostu użycie specjalnego kremu i zmniejszenie lub usunięcie trądziku.

Trądzik może zniknąć, robiąc tylko jedną rzecz, ale nie oczekuj, że tak się stanie. Sam krem ​​do twarzy, dieta, leczenie ziołowe i oczyszczanie okrężnicy mogą nie być w stanie usunąć trądziku. Kombinacja może działać lub nie.

W kolejnych artykułach będzie o tym, jak pozbyć się trądziku.

Biografia autora

Rudy Silva jest naturalnym dietetykiem. Przejdź tutaj, aby otrzymać bezpłatny specjalny e-raport zatytułowany „Jak mieć pozbawioną skaz, super czystą i gładką twarz”: www.for–you.com/SkinCareTreatment


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły dotyczące zdrowia i urody


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Trądzik #wprowadzenie

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *