Środki na wypadanie włosówAutor: Michael Owen

Ten artykuł dotyczy wypadania włosów i domowych środków zaradczych. Chociaż obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mają spowalniać, zatrzymywać, zapobiegać lub odwracać wypadanie włosów, istnieje wiele innych sposobów zwalczania wypadania włosów, które nie obejmują stosowania silnych chemikaliów ani leków na receptę. To prawda, że ​​niektóre są skuteczne, a inne nie, ale jedynym sposobem, aby się o tym przekonać, jest wypróbowanie ich na sobie. Wymienię kilka możliwych sposobów leczenia wypadania włosów i pozwolę ci wyrobić sobie własne zdanie na temat ich skuteczności. Dla przypomnienia… Nie jestem zwolennikiem żadnego rodzaju leczenia wypadania włosów, po prostu dlatego, że każda osoba jest inna i to, co może zadziałać na Ciebie, może nie zadziałać na kogoś innego!

Okay, pierwszy rodzaj środka domowego można sklasyfikować jako „ziołowy”. Wielu ludzi, w tym ja, zaczęło używać pewnych ziół do zwalczania wszelkiego rodzaju problemów… od starzenia się skóry, przez brak energii, po wypadanie włosów. Oto niektóre z bardziej popularnych ziół związanych z wypadaniem włosów…

Pokrzywa: znana również jako Urtica Diocia, zioło to ma zdolność blokowania konwersji testosteronu do DHT (DHT jest często przyczyną wypadania włosów u mężczyzn). Zalecana dawka optymalna to 50-100mg dziennie w postaci kapsułek.

Ginkyo biloba: uważa się, że to zioło poprawia krążenie krwi w mózgu i skórze. Uważa się, że zwiększony przepływ krwi do obszaru mózgu dostarcza więcej składników odżywczych do mieszków włosowych, promując w ten sposób odrastanie włosów. Zalecana dawka to 120-160mg suchego ekstraktu dziennie rozłożona na trzy dawki.

He Shou Wu: Zioło to, znane również jako Polygonum Multiflorum, było tradycyjnie stosowane w celu zmniejszenia wypadania włosów i może być przyjmowane w postaci kapsułek lub herbaty.
Pygeum Africanum: To zioło pochodzi z kory wiecznie zielonego drzewa i działa jak zielona herbata. Jest stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego. Należy przyjmować 60-500 mg dziennie w postaci tabletek lub kapsułek.

Saw Palmetto: znana również jako Seranoa Repens, jest ulubionym wyborem wielu mężczyzn ze względu na jej zdolność do spowalniania wypadania włosów i pobudzania ich odrastania. Wiele komercyjnie przygotowanych kuracji przeciw wypadaniu włosów wykorzystuje to zioło jako bazę, ale można je łatwo znaleźć w czystej postaci. Zalecana jest dawka 160 mg dwa razy dziennie, ale upewnij się, że składniki są wykonane z ekstraktu z jagód, a nie z samych suszonych jagód.

Drugim rodzajem domowych sposobów na atak wypadania włosów są preparaty zewnętrzne, które stosuje się bezpośrednio na włosy i skórę głowy. Niektóre z nich mogą wydawać się dziwne, ale nigdy nie wiesz, dopóki nie spróbujesz, prawda?

Olej szafranowy: znany również jako Carthamus Tinctorious, olej szafranowy stosowany na skórę głowy działa jako środek rozszerzający naczynia krwionośne, który rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki temu więcej krwi może dostarczyć składniki odżywcze do mieszków włosowych, tworząc w ten sposób środowisko sprzyjające odrastaniu włosów.

Aloe Vera: Możesz wcierać Aloe Vera w skórę głowy każdej nocy. Uważa się, że zioło aktywuje produkcję tlenku azotu i zawiera enzym zwany dysmutanem ponadtlenkowym. Połączenie tych dwóch substancji może stymulować odrastanie włosów u osób cierpiących na łysienie typu męskiego.

Czerwona papryka: Znana również jako Capsicum, można nakładać czerwoną paprykę na skórę głowy jako okład. Podrażnia skórę głowy i stymuluje przepływ krwi do podstawy włosów, co może sprzyjać ponownemu wzrostowi włosów.

Cebula: Tak, cebula. Niektórzy uważają, że nacieranie skóry głowy cebulą przed myciem szamponem może faktycznie stymulować wzrost włosów… Twój przebieg może być różny!

Istnieje wiele innych domowych środków, które mogą pomóc we wzroście lub odrastaniu włosów.
Istnieje wiele produktów na rynku, które twierdzą, że leczą wypadanie włosów, ale 99% to tylko produkty witaminowe, które nie usuwają podstawowej przyczyny. Jednak ostatnio nowy produkt zyskał niesamowitą ekspozycję w mediach, głównie ze względu na fakt, że używa go wiele znanych osobistości. Ten nowy produkt przeszedł różne badania kliniczne, a wyniki były niesamowite. Aby dowiedzieć się więcej o tym nowym produkcie, odwiedź moją stronę.


Biografia autora
Michael Owen jest uważany za eksperta w dziedzinie wypadania włosów i pomógł tysiącom ludzi odrosnąć. Dowiedz się, co zaleca: wypadanie włosów


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły o wypadaniu włosów


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Środki #wypadanie #włosów

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *