Środki na wypadanie włosów dla mężczyzn i kobietNiezależnie od wieku, o włosy należy dbać. Wygląd i ilość włosów, które masz, jest odzwierciedleniem twojego wewnętrznego zdrowia. Możesz użyć naturalnych środków na wypadanie włosów, aby uratować włosy.
Oczywiście, kiedy jesteś młody, masz dużo włosów. Ale niektórzy z was nawet w młodym wieku, po dwudziestce, zaczynają tracić włosy.

Wygląd i ilość włosów, które masz, jest odzwierciedleniem twojego wewnętrznego zdrowia.

Oprócz poważnej choroby na wypadanie włosów wpływa czystość skóry głowy, stres, dieta i nadmiar DHT. Wiedząc o tym, możesz sprawdzić wiele dostępnych środków na wypadanie włosów.


Czystość skóry głowy
Jeśli masz łupież, musisz się go pozbyć. Łupież może być źródłem wypadania włosów, gdy łączy się z brudem, chemicznymi szamponami, nadmiarem sebum i olejem z mieszków włosowych. Z biegiem czasu ta kombinacja chemikaliów może stworzyć warstwę na skórze głowy, która twardnieje i zaczyna zatykać mieszki włosowe. Po zatkaniu mieszki włosowe nie mogą wspierać wzrostu włosów.

Łupież może być spowodowany nadmiernym stresem, suchą skórą głowy lub podrażnieniami chemicznymi. Sprawdź, czy nie masz nadmiaru stresu w swoim życiu i znajdź sposób, aby go zmniejszyć. Podrażnienia chemiczne mogą pochodzić z szamponów, których używasz.

Szukaj szamponów i odżywek z naturalnymi składnikami. Zacznij odchodzić od tych produktów do włosów, które mają tak wiele produktów petrochemicznych i barwników. Petrochemikalia to składniki, których nie znasz na etykiecie składnika – glikol propylenowy, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, butyloparaben i barwniki FD&C.


Stres
Stres jest główną przyczyną wielu chorób. Może to być również główny powód utraty włosów. Przez wiele lat byłem w dużym stresie w mojej nowej pracy. Przez pierwsze 3 miesiące odczuwam nadmierne wypadanie włosów na czubku głowy.

Jeśli masz wypadanie włosów z powodu stresu, możesz je odzyskać, jeśli natychmiast podejmiesz działania. Najpierw przyjrzyj się swojemu wysokiemu poziomowi stresu i zacznij go redukować. Następnie zacznij uzupełniać swoją dietę dobrym suplementem diety na wypadanie włosów.

Dieta
To, co jesz, odżywia twoje ciało. To, jakie masz ciało, zależy od tego, co jesz. Jeśli nie dostarczysz swojemu organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych, włosy nie otrzymają wystarczającej ilości składników odżywczych, aby rosnąć i być zdrowe. Twoje włosy są ostatnie w kolejce do składników odżywczych, które dostarczasz swojemu organizmowi. Jednym ze sposobów na poprawę diety jest spożywanie większej ilości owoców rano i więcej warzyw na obiad i kolację. Możesz rozważyć spożywanie naturalnych środków na wypadanie włosów.


DHT (di-hydro-testosteron)
Kiedy nadmierne ilości testosteronu są przekształcane w DHT przez enzym 5-alfa-reduktazę, ten DHT gromadzi się w cebulce włosa, gdzie blokuje krążenie krwi w mieszku włosowym. Ten spadek dopływu krwi do korzenia włosa osłabia go i traci zdrowie.

DHT gromadzi się również w mieszku włosowym i zaczyna go zatykać, co dodatkowo dezaktywuje ten mieszek włosowy. W rezultacie włosy zaczynają się przerzedzać.

Dla kobiet tworzenie DHT nie jest główną czynnością aż do menopauzy. Przed menopauzą estrogen blokuje powstawanie DHT. Kiedy estrogen spada po menopauzie, zaczyna tworzyć się DHT, powodując wypadanie włosów u kobiet.

Obecnie dostępne są szampony, które pomagają usunąć nagromadzony DHT ze skóry głowy i mieszków włosowych. Użyj ich, aby zatrzymać wypadanie włosów i odzyskać niektóre z mieszków włosowych, które wciąż żyją.

Istnieją również pigułki, które blokują powstawanie DHT we krwi, ale nie polecam ich, ponieważ nie wiadomo, jakie są długoterminowe skutki tego blokowania.
Przejdź do google, aby dowiedzieć się więcej o szamponach DHT (di-hydro-testosteron).


Biografia autora
Rudy Silva jest dietetykiem, który pisze o różnych problemach zdrowotnych za pomocą naturalnych środków. Więcej wskazówek dotyczących oszczędzania włosów znajdziesz na stronach: www.hair-loss-remedies.for–you.info, www.stophairloss-now.com oraz www.hairlossinwomen.for–you.com


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły o wypadaniu włosów

Prawda o wypadaniu włosów
Wypadanie włosów jest normalne każdego dnia, a prawda jest taka, że ​​każdego dnia tracimy od 100 do 125 włosów. Jednak niektórzy ludzie doświadczają większej utraty włosów niż zwykle. Skorzystaj z alternatywnych pomysłów zdrowotnych, które mogą pomóc w naturalny sposób. Masaż skóry głowy w celu poprawy wypadania włosów i stymulacji wzrostu nowych
Oczywistą korzyścią masażu skóry głowy jest zwiększenie krążenia. Zwiększony przepływ krwi pomaga odżywić mieszek włosowy. Skóra głowy jest zależna od przepływu krwi, która dostarcza tlen i składniki odżywcze do mieszków włosowych. Wypadanie włosów u kobiet, czy przyczyną może być stres?
Stres powoduje faktyczne zmiany fizjologiczne w naszym organizmie. Te zmiany zaburzają całą naszą równowagę i wpływają na każdy system naszego ciała. Wypadanie włosów jest często pierwszym objawem. Aromaterapia na wypadanie włosów — osiem najlepszych olejków eterycznych wspomagających wzrost
Od piętnastu lat jestem w stanie kontrolować wypadanie włosów i zachować zdrowe włosy dzięki aromaterapii. Ten artykuł zawiera olejki eteryczne, które uważam za najlepsze do stymulacji i utrzymania wzrostu włosów. Aromaterapia na wypadanie włosów u kobiet
Formuły olejków eterycznych były tak uzdrawiające i energetyzujące na mojej skórze głowy. To było tak, jakbym „czuł”, jak działają! W ciągu trzech miesięcy zacząłem widzieć i czuć miękki nowy wzrost.

Jakiego rodzaju szczotki do włosów powinienem używać, aby mieć zdrowe włosy?
Sposobów na czesanie włosów jest wiele. Istnieje wiele rodzajów szczotek do włosów. I istnieje wiele różnych rodzajów składników odżywczych, które należy wziąć dla zdrowych, mocnych włosów. Odkryj w tym artykule informacje i wskazówki dotyczące wszystkich tych trzech tematów.


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Środki #wypadanie #włosów #dla #mężczyzn #kobiet

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *