Skip to content

Siedem porad, które musisz wysłuchać przed nauką o legginsach

  • by

Wszyscy nadal pytają, “Czy legginsy naprawdę są spodniami?”. Ci, którzy kochają legginsy, są zobowiązani do obrony ich, aby uciszyć to drażniące pytanie. Czy jesteś zainteresowany legginsami? Oto przydatne wskazówki i zasady, o których musisz wiedzieć.

1)Przepuszczalność

Podczas wybierania odzieży do ćwiczeń bardzo ważne jest rozważenie materiału o wysokiej przepuszczalności. Takowy materiał pomaga utrzymać ciało w chłodzie podczas aktywności fizycznej. Przepuszczalny materiał jest wygodny dla skóry.

2)Zdolność

odprowadzania wilgoci Dobre legginsy do ćwiczeń powinny mieć wystarczającą zdolność odprowadzania wilgoci, aby odprowadzać pot, utrzymując ciało suchym i komfortowym. W taki sposób tkanina nie będzie przylegać do ciała ani powodować podrażnień.

3) Pas wysoki

Idealny strój do ćwiczeń to jak druga skóra, która sprawia, że nawet najtrudniejsze ćwiczenia wydają się łatwiejsze. Pas wysoki nie wyeksponuje pleców ani bielizny podczas podnoszenia sztangielki. Pas wysoki jest idealny do sprintu, przysiadów i burpee.

4) Bezszwowy design

Konstrukcja bezszwowa nie ma żadnych szwów ani szwów. Daje gładką warstwę, która nie powoduje podrażnień i pozwala ciału swobodnie się rozciągać.

5) Tabela rozmiarów

Dobrze jest używać przewodnika rozmiarów, ale robić to z umiarem. Tabele rozmiarów są zazwyczaj tworzone na podstawie rozmiaru ogółu społeczeństwa. Każdy ma unikalny rozmiar ciała i nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich, jeśli chodzi o legginsy. Więc powinieneś używać przewodnika rozmiarów tylko jako punktu odniesienia i wybierać spodnie w zależności od projektu i tkaniny, która ci się podoba.

6) Przepisy dotyczące legginsów do pracy

Miejsca pracy ewoluują, a z nimi kod ubioru. Czy wiedziałeś, że legginsy to opcja pracy? Ale nierozważne ubieranie może sprawić, że stracisz wiarygodność w pracy. Zanim zdecydujesz się na wygodne stroje, oto kilka zasad, których powinieneś przestrzegać.

• Skonsultuj się z polityką firmy: dotyczy to kodu ubioru.

• Nie nosz legginsów do pracy: nie myl spodni do jogi z legginsami.

• Unikaj eksponowania pośladków: załóż długi, ale oficjalny top, tunikę, płaszcz lub sukienkę.

• Wybierz grubą tkaninę: cienka tkanina tylko cię zawstydzi, pokazując skórę nieodpowiednio.

• Ubrania się: unikaj ubierania się na luzie, wybierając akcesoria, które podnoszą twoją sylwetkę.

• Noszenie legginsów jako płótna z topami o wyrazistym charakterze. Eleganckie góry, które wydają się trudne do noszenia, są idealnymi dopasowaniami do legginsów. Na przykład nierówne wykończenie lub lamówka z koronki dobrze współgra z legginsami.

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *