Naturalne lekarstwo na zapalenie dziąseł, ból zęba i owrzodzenia jamy ustnej

Bezpłatna zawartość witryny » Zdrowie » Artykuły medycyny alternatywnej
Autor: Rudy Silva

Każdy ma w jamie ustnej różne bakterie. Niektórzy mają więcej niż inni. Ta bakteria pomaga, rozpoczynając proces trawienia.

Stwierdzono, że nadmiar bakterii w jamie ustnej powoduje nie tylko próchnicę, zapalenie dziąseł czy choroby dziąseł. Musisz więc wiedzieć, nawet jeśli nie masz zapalenia dziąseł, jak kontrolować bakterie tworzące płytkę nazębną w jamie ustnej.

Bakterie wywołujące zapalenie dziąseł żyją w płytce nazębnej i powodują zapalenie dziąseł, krwawienie i oddzielanie się od zębów. Możesz również mieć nieświeży oddech, gdy masz zapalenie dziąseł. W cięższych przypadkach dziąsła stają się obolałe, zęby bolą, dziąsła cofają się, a zęby się poluzowują.

Aby zatrzymać stan zapalny i separację dziąseł, użyj tego naturalnego środka, który zabije niektóre z tych bakterii i wzmocni dziąsła w jamie ustnej.

Oto zioła i formuła, których będziesz potrzebować, aby zrobić lekarstwo na łagodny przypadek zapalenia dziąseł:

  • 2 części ziela kory dębu białego – proszek
  • 1 część ziela gumy mirry – moc lub granulki
  • 3/4 części liści mięty pieprzowej zamienione na proszek
  • 1/2 części ziela anyżu – moc lub nasiona
  • 1/8 części goździka – proszek

Jeśli zioła i liście nie są sproszkowane, zmiel je w młynku do kawy. Użyj tej formuły, aby zrobić tyle proszku, ile chcesz.

Umieść mieszaninę w małym pojemniku. Zwykle używam małej, nieużywanej buteleczki po witaminach.

Zwykle mieszam niewielką ilość i używam łyżki stołowej jako narzędzia pomiarowego. Na przykład 2 łyżki białego dębu, 1 łyżka gumy mirry, 3/4 łyżki liści mięty pieprzowej i tak dalej. Pomiary nie muszą być tak dokładne.

Jak tego użyć:
Aby kontrolować bakterie w jamie ustnej, używaj tej mocy raz w tygodniu. Jeśli masz zapalenie dziąseł, możesz używać tego 3 razy dziennie. Umieść trochę proszku na szczoteczce do zębów i umyj zęby i dziąsła. Po wyszczotkowaniu wypluć kilka razy ślinę i pozostałości proszku. Nie płucz ust, ponieważ chcesz zachować aktywne proszki ziołowe w swoim miesiącu. Możesz bez problemu połknąć wszystko, co pozostanie w ustach.

Ta kombinacja proszku jest gorzka, ale dość mocna i wykona zadanie. Jeśli chcesz, możesz dodać więcej proszku z mięty pieprzowej, aby był mniej gorzki.

W ciężkich przypadkach zapalenia dziąseł i bólu zębów można również zwilżyć trochę proszku wodą destylowaną, a następnie nałożyć pastę na zęby i dziąsła – z przodu iz tyłu. Pozostaw pastę w ustach tak długo, jak to możliwe. Nie martw się, że zioła dostaną się między zęby. Ten środek działa.

Moja żona miała zaplanowane leczenie kanałowe w zeszłym roku i kilka tygodni przed tym, jak zaczął boleć jej ząb i nie mogła spać. Więc zrobiłem to lekarstwo. Po prostu umieściła moce wokół bolesnego obszaru. Nie trwało długo, zanim ból ustał i mogła zasnąć.

Byli inni klienci, którzy stosowali ten środek przez miesiąc i skutecznie uniknęli konieczności leczenia zapalenia dziąseł przez dentystę. W przypadku ciężkiego zapalenia dziąseł udaj się do dentysty i jednocześnie zastosuj ten środek.

Biografia autora

Rudy Silva jest naturalnym dietetykiem. Pisze biuletyn zatytułowany „Naturalne środki zaradcze, które działają”. Możesz zapisać się do jego biuletynu i przeczytać niektóre z poprzednich numerów, które zawierają informacje o tym, jak mieć lepsze zdrowie. Przeczytaj jego najnowszy biuletyn pod adresem: www.natural-remedies-thatwork.com/archive.html


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com


Powiązane artykuły medycyny alternatywnej


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Naturalne #lekarstwo #zapalenie #dziąseł #ból #zęba #owrzodzenia #jamy #ustnej

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *