Leki na łysienie – oszustwa czy nie

Bezpłatna zawartość witryny » Zdrowie » Artykuły o wypadaniu włosów
Autor: Bob Benson

Jeśli jesteś jednym z milionów łysiejących mężczyzn i kobiet, prawdopodobnie zwracasz niesamowitą uwagę na wiele firm reklamujących produkty, które zakończą twoje problemy. Zanim pobiegniesz zapłacić za cudowne lekarstwo, poświęć chwilę na ocenę produktów i firm.

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest rada twojej mamy – jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Jeśli masz osiem włosów na całej głowie, puszka farby w sprayu nie sprawi, że te osiem będzie wyglądać jak pełna głowa. Chociaż pomysł ma swoje zalety (mascara działa mniej więcej na tej samej zasadzie, a kobiety z cieńszymi rzęsami nadal używają tego produktu), kieruj się zdrowym rozsądkiem, zanim zdecydujesz, że to będzie odpowiedź na twój problem z łysieniem.

Kolejną kwestią jest dokładne zrozumienie, co kupujesz. Jeśli zwrócisz szczególną uwagę na niektóre reklamy, nadal kończysz sesję wiedząc, że firma reklamuje lekarstwo na łysienie, ale nie masz pojęcia, co to za lekarstwo. Jeśli usłyszysz reklamę, która Cię zainteresuje, upewnij się, że znasz kilka szczegółów na temat produktu. Jeśli nie rozumiesz, zapytaj. Każda firma, która nie chce odpowiedzieć na twoje pytania, jest prawdopodobnie w trakcie oszustwa, które i tak nie zadziała. Nie zadowalaj się techno bełkotem jako odpowiedzią. Upewnij się, że rozumiesz. Nie bój się zabrzmieć głupio, gdy szukasz odpowiedzi. Gorzej będzie, jeśli zapłacisz 99,95 $ za ten produkt, który okaże się kępką włosów i butelką super kleju.

Operacja łysienia to dość dramatyczny krok. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem tego kroku, znajdź renomowaną firmę, która wykona zabieg. Proces przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie chcesz płacić za przeszczep tylko po to, by skończyć z małymi rzędami włosów, które wyglądają jak głowa lalki.

Nie ma wątpliwości, że łysienie może być szkodliwe dla poczucia własnej wartości. Zaufanie może gwałtownie spaść wraz z łysieniem i znalezieniem produktu, który pomaga odwrócić ten problem, co jest niezbędne dla niektórych osób. Ważną częścią tego równania jest ustalenie, dlaczego chcesz rozwiązać problem i do jakiego stopnia chcesz się posunąć. Przy starannej ocenie dostępnych produktów i procedur na pewno znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu życia. Ale dla niektórych osób znalezienie pewności siebie, aby po prostu iść dalej, jest bardziej realnym rozwiązaniem problemu łysienia.


Biografia autora
Bob Benson jest założycielem Balding Cures online. Udzielamy informacji na temat wypadania włosów.


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły o wypadaniu włosów


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone


#Leki #łysienie #oszustwa #czy #nie

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *