Jakiego rodzaju szczotki do włosów powinienem używać, aby mieć zdrowe włosy?Używając odpowiedniej szczotki do włosów i dbając o jej czystość, będziesz mieć mocne, zdrowe włosy, które nie wypadną w przyszłości. Następnie, przyjmując suplementację Kolagenu i Kwasu Hialuronowego, możesz wzmocnić swoje włosy.
Pielęgnacja włosów zaczyna się od ich umycia. Są co najmniej trzy rzeczy, które musisz wiedzieć o tym, jak szczotkować włosy, aby zwiększyć krążenie krwi w skórze głowy. Zwiększenie krążenia krwi w skórze głowy utrzymuje mocne włosy.

Szczotka do włosów naturalnych
Używanie naturalnego włosia, takiego jak sierść dzika, to dobra decyzja. Włosie szczotki z włosia dzika jest podobne do keratyny twoich włosów i pochłania brud i olej, tak jak twoje włosy. Ponadto końcówki szczotki z włosia dzika są zaokrąglone i delikatnie masują skórę głowy i włosy.
Szczotki do włosów Kent są dostępne z włosiem dzika. Ale unikaj nylonowej szczotki do włosów Kent, jeśli chcesz jak najlepiej zadbać o swoje włosy.
Szczotka z nylonowym włosiem nie jest zalecana, ponieważ jest bardziej szorstka na skórze głowy i nie jest tak dobra jak szczotka z włosia dzika. Nylonowe włosie jest zwykle ostre i powoduje stan zapalny mieszków włosowych oraz łamie włosy, gdy go używasz.
Szczotkowanie Włosów
Aby utrzymać dobry wzrost włosów, potrzebujesz dobrego krążenia skóry głowy. Potrzebujesz również czystej skóry głowy z niewielką ilością oleju i brudu gromadzącego się w mieszkach włosowych. Szczotka z włosia dzika pomaga to osiągnąć podczas regularnego szczotkowania włosów.

Wyczesuj włosy, gdy są suche. Zapobiega to łamaniu się włosów. Podczas szczotkowania delikatne ciągnięcie za włosy stymuluje skórę głowy, dostarczając więcej krwi, która odżywia włosy. Również lekkie pociągnięcie stymuluje uwalnianie oleju z mieszków włosowych, który natłuszcza włosy.
Szczotkuj włosy szczotką z włosia dzika dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepszą pielęgnację włosów – rano i wieczorem. W przypadku szczotki z krótkimi włosami przez trzy minuty, a w przypadku szczotki z długimi włosami przez pięć minut.

Pochylając głowę do podłogi podczas szczotkowania, zwiększysz krążenie krwi w skórze głowy. Teraz szczotkuj od szyi do przodu głowy, a następnie od boków do czubka głowy. Na koniec wyczesuj od przodu głowy do szyi.


Czyszczenie szczotki z włosia dzika
Jeśli to możliwe, szczotkę należy czyścić codziennie. Jeśli masz dwie lub więcej szczotek do włosów, łatwiej będzie to zrobić. Twoja szczotka z włosia dzika gromadzi brud i oleje z włosów podczas szczotkowania. Bez regularnego czyszczenia szczotki do włosów ten brud i olej ponownie osadzają się na włosach. Z biegiem czasu ten dodatkowy brud i olej zatykają mieszki włosowe i prowadzą do przerzedzania włosów lub trwałej utraty włosów.

Szczoteczkę możesz czyścić codziennie, gdy bierzesz prysznic. Oczyść go szamponem i przetrzyj włosie dłonią tam iz powrotem. Po oczyszczeniu możesz wysuszyć pędzel ręcznikiem i pozostawić go do następnego dnia. Następnego dnia jest gotowy do użycia, a druga szczoteczka jest gotowa do czyszczenia.


Suplement kolagenowy
Jeden super suplement do wzmocnienia włosów nazywa się Super Collagen + C. Weź ten suplement z kwasem hialuronowym. Oba te składniki odżywcze dostarczają kolagenu dla skóry, włosów, stawów i wielu innych obszarów ciała.

Dlatego używanie szczotki z naturalnego włosia, takiej jak szczotka z włosia dzika, jest najlepszym sposobem na pielęgnację włosów. Delikatne codzienne szczotkowanie stymuluje skórę głowy i utrzymuje zdrowe włosy. Ale nie zapomnij o utrzymywaniu szczotki do włosów w czystości, ponieważ nie chcesz, aby brud i olej ze szczotki wróciły na skórę głowy.


Biografia autora
Rudy Silva, dietetyk, daje więcej wskazówek na temat zdrowych włosów na: www.hair-loss-remedies.for–you.info, www.stophairloss-now.com i www.hairlossinwomen.for–you.com


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły o wypadaniu włosów

Prawda o wypadaniu włosów
Wypadanie włosów jest normalne każdego dnia, a prawda jest taka, że ​​każdego dnia tracimy od 100 do 125 włosów. Jednak niektórzy ludzie doświadczają większej utraty włosów niż zwykle. Skorzystaj z alternatywnych pomysłów zdrowotnych, które mogą pomóc w naturalny sposób. Masaż skóry głowy w celu poprawy wypadania włosów i stymulacji wzrostu nowych
Oczywistą korzyścią masażu skóry głowy jest zwiększenie krążenia. Zwiększony przepływ krwi pomaga odżywić mieszek włosowy. Skóra głowy jest zależna od przepływu krwi, która dostarcza tlen i składniki odżywcze do mieszków włosowych. Wypadanie włosów u kobiet, czy przyczyną może być stres?
Stres powoduje faktyczne zmiany fizjologiczne w naszym organizmie. Te zmiany zaburzają całą naszą równowagę i wpływają na każdy system naszego ciała. Wypadanie włosów jest często pierwszym objawem. Aromaterapia na wypadanie włosów — osiem najlepszych olejków eterycznych wspomagających wzrost
Od piętnastu lat jestem w stanie kontrolować wypadanie włosów i zachować zdrowe włosy dzięki aromaterapii. Ten artykuł zawiera olejki eteryczne, które uważam za najlepsze do stymulacji i utrzymania wzrostu włosów. Aromaterapia na wypadanie włosów u kobiet
Formuły olejków eterycznych były tak uzdrawiające i energetyzujące na mojej skórze głowy. To było tak, jakbym „czuł”, jak działają! W ciągu trzech miesięcy zacząłem widzieć i czuć miękki nowy wzrost.


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Jakiego #rodzaju #szczotki #włosów #powinienem #używać #aby #mieć #zdrowe #włosy

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *