Jak ujędrnić obszary cellulitu

Bezpłatna zawartość witryny » Zdrowie » Artykuły fitness
Autor: Joey Atlas

Kupujesz je, a oni nie wykonują swojej pracy. Tabletki antycellulitowe, balsamy, gadżety, rajstopy gumowe i inne głupie marnotrawstwo pieniędzy, które sprzedają nadzieję i nic więcej. Prawda jest taka, że ​​najlepszą bronią w walce z niechcianym cellulitem jest przemyślana dieta i spójny, odpowiednio ułożony program ćwiczeń.

Zakładam, że masz całkiem niezłe pojęcie o składnikach odżywczych.

Jeśli chodzi o odpowiednio ułożony program treningowy, który rzeczywiście możesz mieć, przygotowałem program ćwiczeń na pośladki, biodra i uda, który możesz włączyć do swoich obecnych treningów. Ta rutyna jest szczególnie ukierunkowana na obszary, w których pojawia się cellulit.

Pamiętaj, że trenuję ludzi od późnych lat osiemdziesiątych. Mówiąc ściśle z doświadczenia, mogę powiedzieć, że poniższa rutyna jest odpowiedzialna za pomoc wielu kobietom w radykalnej zmianie wyglądu ich obszarów cellulitu.

Leżąc na boku, wykonaj 10 powtórzeń każdego ćwiczenia:

1) Przysuń oba kolana do przodu, tak aby biodra były pod kątem 90 stopni. Następnie wyprostuj górną nogę przed sobą, nadal utrzymując kąt 90 stopni w biodrze. Podnieś powoli górną nogę około trzech stóp nad ziemią i w dół.

2) Wyprostuj obie nogi, aby twoje ciało było w linii prostej. Biodra pochyl lekko do przodu. Podnieś górną nogę około trzech stóp nad ziemię i opuść.

3) Wyciągnij górną nogę przed siebie, na ziemi. Przesuń dolną nogę lekko do przodu. Podnieś dolną nogę około 8 – 12 cali nad ziemią i w dół.

4) Powtórz wszystkie 3 po drugiej stronie.

Na łokciach i kolanach wykonaj 10 powtórzeń każdego ćwiczenia:

1) Wyprostuj jedną nogę do tyłu z palcem stopy na ziemi. Podnieś tę nogę w górę w kierunku sufitu i w dół. Następnie zmień nogi.

2) Podnieś kolano z podłogi. Wyciągnij tę samą piętę do tyłu i do góry, tak aby noga była skierowana w stronę sufitu, a następnie przyłóż kolano z powrotem do siebie. Następnie zmień nogi.

Na stojąco wykonaj 10 powtórzeń każdego ćwiczenia:

1) Zacznij od złączonych stóp. Wyjdź do przodu w pozycji lonży. Dotknij ziemi przeciwną ręką. Wróć do góry i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie zmień nogi.

2) Postaw jedną stopę na stopniu (12-18 cali wysokości). Powoli podnoś i schodź drugą stopą. Następnie zmień nogi.

Jeśli ta rutyna jest łatwa, spróbuj przejść ją dwa razy. Jeśli nadal potrzebujesz większego wyzwania, zwiększ liczbę powtórzeń do 15 lub 20 na zestaw.


Biografia autora
Joey Atlas jest twórcą płyt DVD z ćwiczeniami domowymi The Butt, Hip and Thigh Makeover. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.ToneUpThatButt.com

Przejdź do www.GACtraining.com, aby zapisać się do bezpłatnego e-biuletynu „Secrets of a Trainer”.

Aby dowiedzieć się więcej o Joeyu, odwiedź stronę www.JoeyAtlas.com.


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły fitness©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone


FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *