Dostępne rodzaje leczenia wypadania włosówAutor: Richard Mitchell

Opisane tutaj metody leczenia wypadania włosów nie mogą zapewnić ostatecznego wyleczenia wszystkich stanów wypadania włosów, ale reprezentują reżimy, które wielu cierpiących uznało za przydatne. Innymi słowy, są to przykłady potencjalnych rozwiązań, które wybrało wielu pacjentów po rzetelnym zbadaniu przyczyn wypadania włosów wraz z ich oczekiwaniami.

W tym artykule skupimy się na czterech podstawowych podejściach:

1. Podejście oparte na narkotykach dla tych, którzy nie mają nic przeciwko przyjmowaniu silnych leków.

2. Podejście do produktu komercyjnego dla tych, którzy preferują rozwiązanie nielekowe, ale nadal chcą leczenia, które ma udokumentowane wyniki.

3. Naturalne lekarstwo dla tych, którzy wolą podążać naturalną drogą.

4. Podejście żywieniowe dla tych, którzy chcą przyjąć bardziej holistyczną perspektywę.

Faktem pozostaje, że tylko dwie metody leczenia wypadania włosów zostały zatwierdzone przez FDA i obie można sklasyfikować jako silne leki na bazie leków. Propecia (finasteryd) jest lekiem z wyboru dla wielu mężczyzn nie bez powodu – ma tendencję do działania! Jest to silny lek, który hamuje powstawanie DHT w ustroju, ostatecznie do poziomu, który jest wystarczająco niski, aby pobudzić normalny cykl wzrostu. Rogaina (minoksydyl) działa inaczej, ponieważ stymuluje wzrost włosów zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet, zastępując dominujące objawy wypadania włosów. Leki te można stosować samodzielnie lub w połączeniu. Kobiety powinny zasięgnąć profesjonalnej porady lekarskiej przed zastosowaniem leku Propecia.

Świat komercyjnych produktów przeciw wypadaniu włosów jest znacznie mniej przejrzysty i to tutaj wielu oszustów wykorzystuje swój handel, aby oszukać niczego niepodejrzewających klientów. Najlepszą radą, jaką mogę tutaj dać, jest badanie, badanie i jeszcze raz badanie! Na rynku dostępnych jest wiele przydatnych produktów, ale żaden nie został zatwierdzony przez FDA. Prawdopodobnie najlepszymi i na pewno najbardziej popularnymi produktami dostępnymi na rynku są te zawierające naturalne składniki, które, jak wykazano w badaniach terenowych, zmniejszają wypadanie włosów i pobudzają ich odrost. Możesz dowiedzieć się więcej o tych produktach, odwiedzając witrynę wymienioną na końcu tego artykułu.

Coraz częściej ludzie zwracają się do naturalnych środków na wypadanie włosów, starając się zwalczyć przerzedzenie włosów. Ma to oczywisty urok dla wielu osób cierpiących i istnieje coraz więcej dowodów na poparcie poglądu, że niektóre naturalne środki mogą być skuteczne w ograniczaniu wypadania włosów. Najpopularniejsze składniki naturalnych kuracji przeciw wypadaniu włosów to ginko biloba, zielona herbata, he shou wu, pygeum, saw palmetto i pokrzywa. Każdy z nich jest opisany bardziej szczegółowo w dodatkowym artykule zatytułowanym „Ziołowe środki lecznicze, które dają nadzieję”.

Coraz bardziej oczywiste staje się, że złe odżywianie i nowoczesny styl życia mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, a wypadanie włosów nie jest wyjątkiem. Na najbardziej podstawowym poziomie, ulepszone odżywianie może zminimalizować wypadanie i wspierać inne metody leczenia, które zachęcają do odrastania. Można to osiągnąć poprzez:

  • spożywanie odpowiedniej ilości białka
  • spożywanie odpowiednich ilości użytecznych węglowodanów
  • osiągnięcie zdrowej równowagi tłuszczów w diecieBiografia autora
Richard Mitchell opracował kilka zasobów dotyczących wypadania włosów, w tym stronę internetową Hair Loss Natural, która zawiera informacje i wskazówki dla osób cierpiących na przedwczesne wypadanie włosów.


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły o wypadaniu włosów


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Dostępne #rodzaje #leczenia #wypadania #włosów

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *