Domowy sposób na zaparcia – CayenneAutor: Rudy Silva

Cayenne to domowy środek na zaparcia, który skutecznie pobudza perystaltykę okrężnicy i wspomaga trawienie. Można go stosować regularnie przy każdym posiłku oraz w razie potrzeby przy zaparciach. Wiadomo, że pieprz cayenne pomaga rozrzedzić krew. Jest więc dobry na poprawę krążenia krwi.

Cayenne jest dostępny w kapsułkach o różnej mocy, od 5000 jednostek ciepła (HU) do 100 000, a nawet więcej. Ponadto cayenne w połączeniu z innymi ziołami pomaga wydajniej dostarczać te zioła tam, gdzie są potrzebne w organizmie.

Jako domowy środek na zaparcia zacznij od jednej kapsułki 40 000 HU i zawsze przyjmuj ją po jedzeniu. Poczujesz uczucie gorąca lub lekkiego pieczenia w górnej części żołądka i wtedy wiesz, jak to działa. Uczucie jest jak przy zgadze. To pieczenie minie, gdy twoje ciało przyzwyczai się do ciebie za pomocą cayenne.

Nie używaj nasion cayenne, ponieważ mogą być toksyczne. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, nie bierz suplementów cayenne. Używaj cayenne tylko zgodnie z zaleceniami na pojemniku i tylko jako kapsułki.

Cayenne ma zdolność blokowania działania NLPZ powodującego wrzody. Wykazano również, że zwiększa wchłanianie przez organizm teopyliny, leku stosowanego w leczeniu astmy.

W swojej książce Left for Dead Dick Quinn opowiada, jak pieprz Cayenne uratował mu życie po operacji bajpasów wieńcowych, która nie przywróciła go. W tej książce Shannon Quinn mówi:

„Jeden z najskuteczniejszych stymulantów, głównie cayenne, działa na układ pokarmowy i krwionośny. Cayenne reguluje ciśnienie krwi, wzmacnia puls, odżywia serce, obniża cholesterol i rozrzedza krew. Oczyszcza układ krążenia, leczy wrzody, zatrzymuje krwotok, przyspiesza gojenie się ran, odbudowuje uszkodzone tkanki, łagodzi przekrwienie, wspomaga trawienie, reguluje wydalanie, łagodzi artretyzm i reumatyzm, zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji i uśmierza ból”.

Użyj zalecanej dawki podanej na butelce cayenne, której używasz.

Możesz również dodać pieprz cayenne do innych potraw. Dodaj cayenne do zup, sałatek i innych potraw, które lubisz.

W zupach lub sałatkach rozbij kapsułkę cayenne i wymieszaj. Możesz dodać 1-2 kapsułki, ale najpierw zacznij od 1/4 lub 1/2 kapsułki, aby przyzwyczaić się do ostrego smaku.

Jeśli jesteś w ciąży, używanie cayenne jest uważane za bezpieczne.

Użyj tego domowego środka na zaparcia, a zobaczysz rezultaty. Zdecydowanie ma moc eliminowania zaparć i utrzymywania regularności, a także ma wiele innych korzyści, szczególnie dla twojego serca.


Biografia autora
Rudy Silva ma dyplom z fizyki i jest dietetykiem naturalnym. Jest autorem e-booków Zaparcia, Trądzik, Hemoroidy i Kwasy Tłuszczowe. Pisze biuletyn o nazwie natural-remedies-thatwork.com, a jego informacje na inne tematy można znaleźć na stronie www.stop-constipation.com lub www.constipation-remedies.for–you.info


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły medycyny alternatywnej


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone

#Domowy #sposób #zaparcia #Cayenne

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *