Bransoletki QRay i ich wpływ na zdrowie

Bezpłatna zawartość witryny » Zdrowie » Artykuły medycyny alternatywnej
Autor: Juliette Pickup

Te bransoletki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jak największą ilość korzyści w różnych obszarach. Zostały zaprojektowane w wielu różnych stylach, przy użyciu różnych metali, dzięki czemu można dostosować je do osobistych upodobań i budżetów. Bransoletki są dostępne w różnych rozmiarach i są regulowane, dzięki czemu bez względu na rozmiar nadgarstka znajdziesz bransoletkę, która będzie na Ciebie pasować i zapewni Twojemu ciału wszystkie korzyści, które są Ci oferowane.

Rdzeń bransoletki jest wykonany z elastycznej stali, która według doniesień przeszła tajny proces prowadzący do jej jonizacji. Ta stal jest następnie formowana w kształt i platerowana złotem lub srebrem przy użyciu procesu, który został sklasyfikowany jako najwyższej jakości. Styl bransoletki może się różnić, ale kształt i końcówki na końcu pozostają niezmienione. Niektóre bransoletki posiadają wkładki w końcówkach, co nadaje im inny styl.

Według doniesień bransoletki te pomagają złagodzić ból zarówno szkieletowy, jak i mięśniowy w ciele, dzięki swojej konstrukcji zgodnej z chińską filozofią zdrowia. Kiedy Yin i Yang w ciele są zrównoważone, wtedy zwiększa się Chi i uważa się, że poprawia się ogólny stan zdrowia. Yin i Yang to pozytywne i negatywne siły twojego ciała, podczas gdy Chi to twoja witalna energia życiowa, która wpływa na to, jak bardzo jesteś zdrowy. Te bransoletki, a zwłaszcza końcówki na każdym końcu, mają pomóc w zrównoważeniu Yin i Yang w twoim ciele.

Bransoletki są ukształtowane w taki sposób, aby pasowały do ​​nadgarstka i zapewniały prawidłowe ułożenie dwóch końcówek oraz płaskie przyleganie do nadgarstka, aby zapewnić jak najbardziej skoncentrowane korzyści. Fakt, że ciało ma własne pole elektromagnetyczne, w naturalny sposób oznacza, że ​​gdy jest ono wystawione na działanie innych pól magnetycznych lub elektromagnetycznych, ulega zakłóceniu. To zakłócenie prowadzi do niekorzystnych skutków dla ciała i umysłu, ponieważ normalna cyrkulacja pola przez ciało doprowadzi teraz do gromadzenia się energii w pewnym obszarze, co może powodować ból i stres w twoim ciele.

Właśnie temu bólowi i stresowi mają przeciwdziałać te bransoletki. Pomagają stymulować przepływ pola przez ciało, co może pomóc złagodzić ból spowodowany przez połączone energie. Te bransoletki są noszone przez wielu znanych sportowców, którzy rywalizują lub uczestniczą w wielu różnych dyscyplinach sportowych, takich jak Colleen Walker (LPGA Tour Professional) i Bill Kazmaier (World’s Strongest Man 1980, 1981 i 1982). Ci sportowcy i kobiety donoszą, że te bransoletki wspomagają ich wydajność oprócz właściwości przeciwbólowych.


Biografia autora
Wszystkie informacje QRay zostały opracowane i napisane przez Juliette Pickup: bransoletki QRay


Źródło artykułu: http://www.ArticleGeek.com — bezpłatna zawartość witryny


Powiązane artykuły medycyny alternatywnej


©2006 ArticleGeek.com: Bezpłatna zawartość witryny — wszelkie prawa zastrzeżone


#Bransoletki #QRay #ich #wpływ #zdrowie

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *