Artykuły o urodzie

Fakty, które warto wiedzieć o perfumach
W tym artykule pokrótce wyjaśniono, jak powstają perfumy. Opisuje również klasyfikacje perfum oraz sposób określania intensywności i trwałości perfum.
Autor: Roberto Sedycias

Perfumy Dla Każdego
Ten artykuł opisuje pokrótce, jak powstają perfumy i wyjaśnia, jak ważne jest wybranie zapachu, który najlepiej pasuje do osobowości użytkownika.
Autor: Roberto Sedycias

Perfumy Dla Mężczyzn I Kobiet
W tym artykule opisano wiele zapachów odpowiednich dla mężczyzn i kobiet. Mówi także o tym, kiedy należy użyć odpowiedniego zapachu. To cenny poradnik dla tych, którzy chcą kupić odpowiednie perfumy.
Autor: Roberto Sedycias

Historia perfum i zapachów
Jest to krótka historia perfum i zapachów, sięgająca starożytnego Egiptu i handlu perfumami wśród starych cywilizacji, aż po wpływ Francji na dzisiejszy standard doskonałości perfum.
Autor: Roberto Sedycias

Perfumy i zapachy
W tym artykule wyjaśniono podstawowe grupy zapachów, które pomogą optymalnie wykorzystać kolejny zakup perfum, wykorzystując zapach perfum, który najlepiej pasuje do jego stylu życia.
Autor: Roberto Sedycias

Rodzaje perfum
Ten artykuł wyjaśnia wiele rodzajów zapachów perfum i jest przydatnym przewodnikiem dla kogoś, kto próbuje wybrać odpowiedni rodzaj perfum pasujący do jego stylu życia.
Autor: Roberto Sedycias

Sucha zimowa skóra: jak sobie z nią radzić
Czucie się jak mrożona rodzynka często nie jest najlepszym sposobem na cieszenie się zimą i towarzyszącymi jej radosnymi wakacjami. Oto kilka wskazówek, jak radzić sobie z suchą skórą zimą.
Autor: Katrina Cena

Czy używasz szczotki z naturalnego włosia?
Pielęgnacja włosów zaczyna się od ich rozczesania. Istnieją co najmniej trzy rzeczy, które musisz wiedzieć o tym, jak czesać włosy. Dowiedz się tutaj, w jaki sposób możesz zwiększyć krążenie krwi w skórze głowy poprzez odpowiednie szczotkowanie włosów.
Autor: Rudy Silva

Rodzaje rozwiązań do leczenia trądziku dla Twojej skóry
Istnieją 3 główne typy skóry. Wiedza o tym, jaki masz typ skóry, jest pierwszym krokiem do skutecznego kontrolowania trądziku.

Autor: Ashley Green

Czy istnieje jedno lekarstwo na trądzik, które będzie działać dla wszystkich?
Czy może istnieć jedno lekarstwo dla wszystkich, czy też lekarstwa na trądzik istnieją tylko dla nielicznych szczęśliwców?

Autor: Rosa Dawson

Makijaż i pielęgnacja skóry
Poznaj 10 porad dotyczących makijażu i pielęgnacji skóry, czyli dwóch ważnych aspektów dla każdej kobiety.

Autor: Tania Jain

Używanie środków oczyszczających trądzik do kontrolowania trądziku
Używanie środków oczyszczających trądzik do kontrolowania trądziku Zanim przejdziesz do kontroli trądziku, daj nam znać, jak powstaje. Olej zwany sebum jest normalnie wydzielany z mieszków włosowych, które wędrują do porów, gdzie natłuszczają i chronią skórę. Czasami dochodzi do przepracowanych gruczołów łojowych, które powiększają się i produkują zbyt dużo łoju, który może zostać uwięziony w mieszku włosowym. W ten sposób pory zostaną zatkane, które są nazywane zaskórnikami lub zaskórnikami, co umożliwi przerost bakterii Propionibacterium trądzik

Autor: Jamie Snodgrass

Trądzik i jego leczenie
Poznaj produkty do pielęgnacji cery trądzikowej, ich rodzaje i sposób, w jaki pomagają zapobiegać trądzikowi. Dowiedz się również o dostępnych bez recepty i na receptę produktach do pielęgnacji skóry trądzikowej.

Autor: Tania Jain

Trądzik – czysta twarz – krok 1 w programie 12 kroków
Zamierzam ci powiedzieć, jak możesz pozbyć się trądziku z twarzy za pomocą programu 12 kroków. Wiem, że istnieje wiele twierdzeń, że można to zrobić tylko za pomocą kremów lub produktów do twarzy. Tak, poczujesz ulgę, aw niektórych przypadkach wyeliminujesz trądzik. Tutaj podaję pierwszy krok, który musisz znać, zanim przejdziemy do pozostałych 11 kroków.

Autor: Rudy Silva

Trądzik – wprowadzenie
Kilka szybkich informacji na temat tego, czym jest trądzik i jakie działania możesz podjąć, aby go usunąć. Ten artykuł jest pierwszym z serii artykułów, które zawierają informacje o tym, jak usunąć trądzik lub inne choroby skóry.

Autor: Rudy Silva

Nie wydawaj pieniędzy na środki na trądzik. Naturalnie walcz z trądzikiem!
Przyjrzyj się ponownie rodzajom środków na trądzik, które pomogą Ci naturalnie walczyć z trądzikiem, unikając zatykania porów.

Autor: Scott Green

Ziołowa pielęgnacja skóry
Zioła mają wiele magicznych i zadziwiających mocy. Dowiedz się, jak ziołowo pielęgnować skórę. To naprawdę pomaga.

Autor: Ellen Biddle

Grzybica Paznokci — nie trzeba żyć z infekcją
Choroby paznokci rzadko powodują niepełnosprawność, a nawet są bolesne. Ale są uciążliwe. Jednym z najczęstszych problemów jest grzybica paznokci stóp (nazwa medyczna onychomysosis) – cierpi na nią około 15% ludzi, w tym prawie połowa osób powyżej 70. rzeczywiście skutecznie wyeliminować te infekcje. Szybki przegląd choroby może naprawdę pomóc nam się jej pozbyć.

Autor: Richard Klemens

Depilacja laserowa – czy jest odpowiednia dla Ciebie?
Depilacja laserowa jest szeroko reklamowana, ale niewiele wiadomo na temat tej technologii. Jednak to się zmieni, gdy poświęcisz 58 sekund na przeczytanie każdego słowa tego artykułu i staniesz się dobrze poinformowany na temat trwałego usuwania włosów. Po przeanalizowaniu faktów będziesz w stanie podjąć decyzję, czy depilacja laserowa jest dla Ciebie odpowiednia.

Autor: Alli Ross

Blizny potrądzikowe — jakie są moje możliwości leczenia?
Blizny są niefortunną konsekwencją dla wielu osób cierpiących na trądzik. Na szczęście dostępne są opcje leczenia.

Autor: Adam Ostry

Europejska peruka z ludzkich włosów — ile to naprawdę kosztuje?
Jakie są realne koszty produkcji peruki z europejskich włosów ludzkich? Jeśli dodamy do tego wszystkie koszty z poszczególnych etapów produkcji, koszt dla nas nie powinien przekraczać 500-600 USD – lub trochę więcej w przypadku bardzo długich włosów. Ale też nie może być mniejsza niż 500 USD. Przeczytaj, skąd bierze się ten koszt.

Autor: Franek Migaszewski

Naturalna pielęgnacja urody
Naturalna pielęgnacja urody czyni cuda. Oto artykuł, w którym znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące naturalnej pielęgnacji włosów, skóry i ciała.

Autor: Ellen Biddle

Balsamy a kremy do pielęgnacji skóry
Balsamy a kremy do pielęgnacji skóry – Porównanie balsamów i kremów do pielęgnacji skóry. Dowiedz się, jakie są zalety każdego z nich.

Autor: Ellen Biddle

Czy naturalne produkty do pielęgnacji skóry są odpowiedzią na wszystkie problemy?
Czy naturalne produkty do pielęgnacji skóry są odpowiedzią na wszystkie problemy? – Dowiedz się o naturalnych produktach do pielęgnacji skóry, w tym o tym, jak je wybierać i jak z nich korzystać.

Autor: Ellen Biddle

#Artykuły #urodzie

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *