Artykuły fitness

Spondyloza szyjna – teraz 100% gwarantowane lekarstwo na ból szyi
Kompletne i skuteczne leczenie spondylozy szyjnej i bólu karku za pomocą JOGI
Autor: Pratik Lalwani

Twój pierwszy plan treningowy do biegania
Więc zdecydowałeś się zacząć biegać, ale nie wiesz jak zacząć. W tym artykule znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak zacząć biegać bez kontuzji i cieszyć się nimi
Autor: Rmy-Marc Beauregard

Czy ćwiczenia są bezpieczne dla astmatyków?
Poznaj związek między ćwiczeniami fizycznymi a astmatykami.

Autor: Diana Statham

Fontanna młodości
Czas, nasz najgorszy wróg: Historia świata pełna jest opowieści o jednostkach próbujących odnaleźć wieczną młodość. Proszę czytać dalej.

Autor: Andy Casasanta

Ćwiczenia i motywacja, część 3: Kontynuuj
Motywowanie się do ćwiczeń może być trudne, a różne techniki będą działać lepiej dla różnych osób. Ten artykuł jest trzecim z serii na temat ćwiczeń i motywacji i bada najlepszy sposób na zmotywowanie się, jeśli regularna aktywność jest już częścią Twojego życia

Autor: Tanja Gardner

Jak uniknąć kontuzji
Kontuzje podczas ćwiczeń, ćwiczenia są bardzo ważne, ale ważniejsze jest unikanie urazów podczas ćwiczeń. W tym artykule omówiono różne sposoby unikania wszelkiego rodzaju kontuzji podczas ćwiczeń.

Autor: Diana Statham

20-minutowy trening w domu
20-minutowy trening — zachowaj formę i zdrowie. Oto 20-minutowy plan ćwiczeń, który z łatwością wykonasz w zaciszu własnego domu.

Autor: Diana Statham

Trening siłowy rozwija solidnych graczy w softball
Artykuł do treningu siłowego dla każdego sportowca, ale w szczególności dla graczy w softball i baseball. Zawiera ogólne wytyczne i przykładowe ćwiczenia dla konkretnych sytuacji sportowych.

Autor: Lynn VanDyke

Budowanie lepszego ciała, jedna cegła na raz
Zbuduj lepsze ciało — dążenie do uzyskania oszałamiająco wysportowanej, szczupłej i atrakcyjnej sylwetki to długa i powolna podróż. To nie jest coś, co można osiągnąć z dnia na dzień, połykając kilka pigułek lub przypinając elektryczny gadżet do brzucha.

Autor: Tom Venuto

Jakie są 3 krytyczne czynniki sukcesu rutynowych ćwiczeń?
Czynniki sukcesu ćwiczeń — trzy krytyczne czynniki sukcesu rutynowych ćwiczeń, konsekwencja, progresja i ewolucja.

Autor: Jeremy Markum

Jak ujędrnić obszary cellulitu
Tone Up Cellulit – Kupujesz je, a one nie wykonują swojej pracy. Tabletki antycellulitowe, balsamy, gadżety, rajstopy gumowe i inne głupie marnotrawstwo pieniędzy, które sprzedają nadzieję i nic więcej.

Autor: Joey Atlas

Wyczerpani stażyści: leczenie w stanie upośledzenia
Wyczerpani lekarze – powszechna praktyka polegająca na wymaganiu od stażystów pracy na wielu podwójnych, a nawet potrójnych zmianach, skutkuje obniżeniem wydajności równoważnym skutkom wypicia kilku uncji alkoholu, wynika z nowego badania

Autor: Rita Jenkins

Anaboliczna ewolucja współczesnej kulturystyki
Nowoczesna kulturystyka – Obecnie narkotyki w niektórych sportach zawodowych stały się głównym nurtem. Hipokryzja Major League Baseball służy jako wezwanie do przebudzenia dla amerykańskiej kultury, która oddaje się beztroskiemu życiu, ryzykując swoje zdrowie

Autor: Mario Strong

FacebookTwitterPinterestRedditWhatsAppLinkedInShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *